Menu

Płatności

 

Dokonując zakupów w sklepie hairpassion.pl masz do dyspozycji następujące formy płatności:

 

 


 

ZA POBRANIEM - PŁATNOŚĆ KURIEROWI / LISTONOSZOWI [NA POCZCIE] MOMENCIE ODBIORU PRZESYŁKI
Opłatę za zakupione w sklepie produkty uiścisz przy odbiorze przesyłki u kuriera lub listonoszowi czy osobiście na poczcie. Taka forma płatności za zamówienie jest dodatkowo płatna: + 4 zł u kuriera i + 4 zł przy wysyłkach Pocztą Polską w stosunku do płatności przelewem tradycyjnym lub płatności on-line PayU.

 

 

PRZELEW TRADYCYJNY
Prosimy o zalogowanie się do swojego banku i wykonanie przelewu jednorazowego lub wypełnienie odpowiedniego blankietu przelewu i opłacenie go na poczcie lub w innym odpowiednim do tego miejscu, na następujący rachunek:

 


Bank Millenium
Nr rachunku: 02 1160 2202 0000 0002 8172 9508


Odbiorca: 

HAIR PASSION

ul. Lotników 44/1

44-100 Gliwice

 

W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia, który otrzymali Państwo w e-mailu potwierdzającym złożone zamówienie. Podanie numeru zamówienia jest konieczne celem prawidłowego zaksięgowania wpłaty. Inne dane znacznie utrudnią lub uniemożliwią rozszyfrowanie, czego dana wpłata dotyczy.


Realizację zamówienia przy wybraniu tej formy płatności rozpoczynamy po wpłynięciu wpłaty na nasze konto (zazwyczaj jest to następny dzień roboczy). 
 

 


PRZELEW ON-LINE / PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNE PayU
Bezpośrednio po złożeniu zamówienia należy kliknąć w link z serwisu PayU. Nastąpi przekierowanie na strony serwisu, gdzie będzie można dokonać płatności. 

Do realizacji zamówienia przystępujemy po otrzymaniu przez nas potwierdzenia z PayU (zazwyczaj trwa to kilka minut od dokonania płatności, w pojedynczych przypadkach może trwać nawet do 1 dnia roboczego).

 


 

GOTÓWKA [przy odbiorze osobistym]

ta forma płatności jest możliwa w przypadku odbioru osobistego po wcześniejszym umówieniu się z naszym pracownikiem. Ta opcja możliwa jest jedynie przy odbiorze na terenie Gliwic lub przy dostawie towaru do salonów fryzjerskich poprzez naszego przedstawiciela handlowego [dostawa do salonów wg. ustalonego harmonogramu dla danego przedstawiciela handlowego na wybranym obszarze]

 


 

 

 

OPCJE DOSTAWY I PŁATNOŚCI

PRZEDPŁATA

[przelew tradycyjny, płatność on-line - PayU]

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

[przy odbiorze przesyłki]

 InPost PACZKOMATY 24h/7

 [90% przesyłek można odebrać już w 24h od nadania]

  9,90

 InPost PACZKOMATY 24h/7

 [90% przesyłek można odebrać już w 24h od nadania]

      -

 POCZTA POLSKA

[pocztex kurier 48- czas dostawy 2 dni robocze]

  13,90

 POCZTA POLSKA

 [pocztex kurier 48 - czas dostawy 2 dni robocze]

  17,90

 KURIER DPD

 [99% przesyłek doręczanych jest na następny dzień roboczy]

  14,90

 KURIER DPD

[99% przesyłek doręczanych jest na następny dzień roboczy]

  18,90