Menu

Kupon rabatowy

Jeżeli posiadasz kupon rabatowy możesz go zrealizować podczas procesu składania zamówienia. Wpisz kod kuponu rabatowego w przeznaczone do tego pole ['Użyj kodu rabatowego'] i potwierdź klikając na 'aktywuj'. Jeśli wpisane dane były prawidłowe, wartość kuponu rabatowego zostanie odliczona od kwoty zamówienia.

 

Kupon rabatowy możesz otrzymać np. poprzez zapisanie się do naszego newslettera. Co jakiś czas wysyłamy do naszych odbiorców specjalne promocje w których znajdziecie kody rabatowe, upoważniające do skorzystania ze zniżek i rabatów. Również nasi stali klienci mogą liczyć na otrzymanie dodatkowych kuponów rabatowych w paczkach z zamówionym towarem. Dlatego warto z nami współpracować i na dłużej zostać naszym klientem. 

 

Jeśli mimo prób, nie możesz zrealizować swojego kuponu rabatowego przy zakupie, może to oznaczać, że któryś z poniższych warunków nie został spełniony:

  1. Przy jednym zamówieniu można wykorzystać tylko jeden kupon rabatowy.
  2. Kupony rabatowe są jednorazowego użytku i w przypadku zwrotu zamówionych artykułów tracą swoją ważność.
  3. Kupony rabatowe mogą zostać zrealizowane wyłącznie podczas procesu składania zamówienia, późniejsze odliczenie rabatu nie jest możliwe.
  4. Niektóre kupony rabatowe działają jedynie przy zakupach przekraczających konkretną sumę, która w takich przypadkach zawsze jest podana na kuponie.
  5. Kupony rabatowe posiadają termin ważności, który zawsze jest wyszczególniony na kuponie.
  6. Kupony rabatowe często przewidziane są jedynie na zakup konkretnych marek, kategorii lub określonych kampanii reklamowych.
  7. Kod kuponu rabatowego należy wpisać bez żadnych spacji przed ani pomiędzy znakami.

W przypadku zwrotu produktu, przy którego zakupie wykorzystano kupon rabatowy, na Twoje konto zostanie zwrócona kwota, za którą zakupiłeś produkt. Ponowne wykorzystanie tego samego kuponu rabatowego nie będzie możliwe.