Menu

Dostępność produktu

Przy każdym produkcie w sklepie podana jest szczegółowa informacja o dostępności danego produktu. Informację tą znajdziesz na karcie każdego produktu pod jego ceną. Oznacza okres jaki potrzebny jest nam na skompletowanie, spakowanie i przygotowanie do wysyłki Twojego zamówienia. 

 

Wyróżniamy następujące statusy dostępności:

 

  • Natychmiast
  • Dostępny w  2 - 4 dni
  • Dostępny w  5 - 7 dni
  • Dostępny w 7 - 14 dni 
  • Dostępny na specjalne zamówienie
  • Zapowiedź
  • Chwilowo niedostępny

 

 

Natychmiast - produkt znajduje się na naszym magazynie i powinien zostać wysłany niezwłocznie po złożeniu zamówienia. Najczęściej produkt wysyłany jest w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty lub wybrania opcji zapłaty przy odbiorze. 

W przypadku złożenia zamówienia do godz. 12:00 istnieje możliwość otrzymania towaru na następny dzień roboczy [opcja dostawy kurier i płatności elektronicznej lub przy odbiorze] 

 

Dostępny w  2 - 4 dni - produkt jest dostępny w naszym magazynie lub magazynie zewnętrznym, sprowadzamy go od naszych stałych i zaufanych dostawców. Czas potrzebny nam na skompletowannie przesyłki lub sprowadzenie produktu do naszego magazynu to 2 do 4 dni roboczych. Dokładny termin wysyłki towaru podamy mailowo po przyjęciu zamówienia. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć ewentualny czas potrzebny na dostawę przez wybranego dostawcę. 

 

Dostępny w  5 - 7 dni produkt nie znajduje się w naszym magazynie - czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu do naszego magazynu to ok. 5-  7 dni roboczych. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć ewentualny czas potrzebny na dostawę przez wybranego dostawcę.

 

Dostępny w 7 - 14 dni  - produkt nie znajduje się w naszym magazynie - czas potrzebny nam na sprowadzenie produktu do naszego magazynu, to 7 do 14 dni roboczych. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć ewentualny czas potrzebny na dostawę gry przez wybranego dostawcę.

 

Dostępny na specjalne zamówienie - produkt zamawiany i sprowadzany na indywidualne zamówienie klienta. Procedura realizacji zamówienia ustalana jest indywidualnie z klientem. Dokładny termin wysyłki towaru podamy mailowo po przyjęciu zamówienia.

Takim statusem opatrzone są najczęściej meble fryzjerskie, które produkowane są zgodnie z życzeniem klienta wg. jego wytycznych.

 

Zapowiedź - produkt jeszcze nie jest dostępny w naszym magazynie. Takim statusem oznaczone są nowości produktowe, które w najbliższym czasie mają mieć swoją premierę na rynku fryzjerskim. Informacje o szczegółach i dokładnej dacie planowanego wprowadzenia produktu do sprzedaży możesz znaleźć w opisie produktu w jego kartotece. 

 

Chwilowo niedostępny - produkt nie jest dostępny na naszym magazynie. Nie posiadamy żadnych informacji o terminie ponownej dostępności produktu.

 

 

Pamiętaj!

Czas realizacji Twojego zamówienia = Czas przygotowania towaru do wysyłki + Czas dostawy [kurier, paczkomaty 24h/7- 1-2 dni robocze, poczta polska 3-5 dni roboczych]